• Zvaniet šodien: +371 66-93-85-55
Sākums  /  Pakalpojumi  /  Serveru izvietošana

Serveru izvietošana (Datu centrs)

Serveru izvietošana – tā ir laba alternatīva personīgam datu centram. Pakalpojums dod iespēju uzglabāt Jūsu serveru aprīkojumu SIPNET datu centrā, kopējā vai atsevišķā aparatūras statnē, nodrošinot atbilstošus tehniskus nosacījumus aprīkojuma funkcionēšanai un pieslēgumu interneta resursiem.

 

Kad izvēlaties vietu savam serverim, galvenais, kam jāpievērš uzmanība, ir interneta pieejamība un barošanas stabilitāte. Mēs piedāvājam labāko vietu Jūsu serverim – mūsu datu centru. SIPNET piedāvā serveru izvietošanas pakalpojumus uz Interneta – laukuma un nodrošina serveru uzturēšanu savā datu centrā gan juridiskām, gan fiziskām personām.


Izvietojot savu serveri pie mums, Jūs vairs nebūsiet atkarīgi no programmatūras un aparatūras, kuru Jums piedāvā virtuālā hostinga piegādātājs. Pateicoties serveru izvietošanas fiziskai iespējai, var uzstādīt jebkuras konfigurācijas serveri un būtiski paaugstināt informācijas aizsardzības līmeni. Piemēram, mums nav nekādu ierobežojumu servera disku telpas lielumam. Informācijas aizsardzība izsniegtā serverī arī ir principiāli augstāka nekā virtuālā serverī.

 

Serveru izvietošanas cenas:

   
1U serveris - € 65,00
2U serveris - € 90,00
3U serveris - € 140,00*
4U serveris  Tower - € 200,00*
* Cenas norādītas bez PVN.