• Zvaniet šodien: +371 66-93-85-55
Sākums  /  Pakalpojumi  /  Serveru administrēšana

Serveru administrēšana

Jebkurš serveris prasa uzmanību un pastāvīgu tā apkalpošanu. Neatkarīgi no tā, kas glabājas Jūsu uzņēmuma serverī – mājaslapa, e-pasta sistēma, datubāzes, programmas vai tml., mēs iesakam izmantot profesionālus serveru administrēšanas pakalpojumus.


Lai veiktu servera administrēšanas pienākumus, ir nepieciešams kvalificēts speciālists, taču no finansu viedokļa nav izdevīgi algot atsevišķu darbinieku, kas nodarbotos tikai ar Jūsu serveri. Izdevīgāk šos pienākumus ir uzticēt IT kompānijai – ārpakalpojumu sniedzējam.


SIPNET sertificētie speciālisti veiks visus nepieciešamos servera administrēšanas darbus, jaunu programmu instalāciju, atjauninās programmatūru, nodrošinās Jūsu servera aizsardzību, kā arī konsultēs un palīdzēs risināt problēmas, ja tādas būs radušās. Mūsu speciālisti nodrošinās to, lai Jūsu interneta risinājumi vai uzņēmumu aplikācijas būtu pareizi uzstādītas un uzturētas uz servera(iem).


Serveru administrēšanas pakalpojumos ietilpst:

  • lokālo tīklu un tīklu serveru administrēšanu,
  • serveru programmatūras administrēšana,
  • interneta serveru administrēšana,
  • virtuālo privāto tīklu administrēšana.

Servera administrēšana tiek veikta attālināti bez Jūsu darba vietas vai datu centra apmeklējuma – mēs apkalpojam serverus, kas atrodas Jūsu ofisā, citā datu centrā un arī, protams, SIPNET datu centrā. Ietaupiet laiku un naudu, izmantojot mūsu piedāvātos pakalpojumus!