• Zvaniet šodien: +371 66-93-85-55
Sākums  /  Pakalpojumi

Pakalpojumi

Vienkārši nedomājiet par to – mēs parūpēsimies!

Mēs zinām, ka uzņēmējs visvairāk vēlas pilnībā nodoties savam biznesam un nedomāt par sarežģītajām informācijas tehnoloģijām un telekomunikācijām birojā. Vislabāk šo atbildību nodot profesionāļiem, tiem, kuri to dara ik dienas un ir uzkrājuši ievērojamu pieredzi.

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt risināt problēmas, kas radušās ar datoru vai datoru tīklu, kā arī sniegt konsultācijas par jaunākajām tehnoloģijām un to pielietošanu. Vienmēr palīdzēsim izvēlēties pareizāko, efektīvāko risinājumu un nevis dārgāko, bet labāko.

Balstoties uz mūsu speciālistu kompetenci un pastāvīgu zināšanu līmeņa paaugstināšanu, varam garantēt kvalitāti un patiesu ieinteresētību IT problēmu risināšanā.


Teicams piedāvājums Jūsu ērtībām:

Rezultātā Jums nevajadzēs algot savu IT speciālistu, nedz paļauties uz mazkvalificētu vai neregulāru palīdzību no paziņu loka – visus ar tehnoloģijām saistītos darbus paveiks SIPNET administrators, kurš būs Jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan klātienē. Jūs IT izdevumi kļūs kontrolējami un paredzami. Darbs Jums sagādās baudu!

IT pakalpojumi - cenas

Konsultēšana pa telefonu

bezmaksas

Vienreizējs izsaukums

€ 10.00.

Ārpus darba laika izsaukums

€ 15.00 /1.st. (€ 7.00 katra nākamā stunda)

Datortehnikas apkalpošana

€ 15.00 /dators (līdz 10 datoriem / mēnesī)

(10 un vairāk datoru – cenas pēc vienošanās)

Serveru konfigurēšana

€ 50.00 /1.st. (€ 30.00 katra nākamā stunda)

Serveru apkalpošana, administrēšana

vienojoties

Datoru tīklu izveide un plānošana

vienojoties