• Zvaniet šodien: +371 66-93-85-55
Sākums  /  IP telefonija  /  Virtuālais telefons, Soft phone

Virtuālais telefons, Softphone

Aizvien vairāk cilvēku izmanto Softphone, Virtuālo telefonu , lai piekļūtu saviem VoIP piedāvātajiem pakalpojumiem. Arī Jūs varat būt viens no viņiem!

 

Pakalpojuma serviss tiek piedāvāts, uzstādot speciālu programmu Jūsu iekārtai (stacionārais datorsportatīvais datorsPDAsmartphone utt.), ļaujot veikt zvanus. Zvanus iespējams veikt no portatīvā vai stacionārā datora, uz kura tiek uzinstalēta tālruņa aplikācija, un šie zvani tiek virzīti SIPNET tīklā caur internetu. Softphone izmantošana ļauj Jums ietaupīt uz iekārtu abonēšanu,  kā arī uz starpnieku pakalpojumu izmaksām. Saruna tiek veikta, izmantojot pieslēgtas austiņas un mikrofonu, vai caur USB-telefonu, vai caur Jūsu iekārtu jau ar esošo dinamiķi un mikrofonu. Pakalpojums tiek piedāvāts iepriekš noslēgta līguma pamatā, un tam nav abonēšanas maksas un maksas par pieslēgumu. 

Lai Jūs varētu izmantot SoftphoneVirtuālais telefons pakalpojumu un veiktu zvanus, uz Jūsu iekārtu tiks uzstādīts programmas nodrošinājums, kurš ļaus Jums zvanīt. Tiek veikti sistēmas uzstādījumi/iestātījumi (ieskaitot Jūsu numura  uzrādīšanu izsaucamajam abonentam), un pēc nepieciešamības tiek pieslēgtas austiņas un mikrofons, lai varētu pilvērtīgi strādāt. SoftphoneVirtuālais telefons pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai tad, ja ir interneta pieslēgums.

 

Virtuālais telefons būs piemērots, ja:

  • Jums ir mobils darba veids (nav pastāvīgas darbības adreses, nereti nākas atrasties kustībā un strādāt vietās, kur pieejams bezvadu internets Wi-Fi vai fiksēts internets).
  • Zvanat no ārzemēm uz Latviju (esot komandējumā vai uzturoties tur patstāvīgi).
  • Jāveic ilgākas sarunas (jāsaskaņo līguma noteikumi, jākonsultē klienti pa tālruni, un tajā pašā laikā arī jāveic kādas korekcijas dokumentos vai informācijā datorprogrammā – lietojot Softphone, varēsiet ērti runāt ar klientu, izmantojot austiņas un mikrofonu, un vienlaicīgi lietot datoru).

Populārākie Softphone telefoni:

3cX softphone - virtuālais telefons

3CX VoIP Phone - galvenās iezīmes:

  • Atbalsta vairākus SIP profilus
  • Rāda personīgo zvanu žurnālu/vēsturi (lieliski noderēs pārdevējiem)
  • Ziņojuma gaidīšanas indikācijas (MWI)
  • Atbalsta G.711 (A-Law un u-Law), GSM, iLBC un Speex codecs
  • viegli instalējams uz Windows 2000/XP/Vista/7

Lejupielādēt 3cX softphone

X-Lite softphone

X-Lite softphone 

tā ir viegli lietojama programma, kas pieejama Windows, Mac un Linux lietotājiem. Tas ir vienkāršs veids, lai veiktu un saņemtu standarta telefona zvanus no datora,

Lai lietotu nepieciešams dators ar austiņām un mikrafonu. Jaunās paaudzes portatīvajos datoros Mikrafons jau ir iebūvēts pamat sistēmā un skaņas kvalitāte ir laba.

Download X-Lite 4.9.2 for Windows

Download X-Lite 4.9.2 for Mac