• Zvaniet šodien: +371 66-93-85-55
Sākums  /  IP telefonija

IP telefonija (VOIP)

Samaziniet izmaksas par savām telefonsarunām, jo īpaši, zvanot uz ārzemēm.
 

Kas ir IP telefonija (VoIP)?

IP telefonija, izmantojot VoIP (Voice over Internet Protocol) protokolu, ir tehnoloģija, kas ļauj balss komunikācijai izmantot tīklus, kas tiek izmatoti datu pārraidei – internetu un lokālos tīklus. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ierīkot atsevišķas telefona līnijas balss pārraidei, jo tiek izmantots jūsu jau esošais interneta pieslēgums. IP telefonija (VoIP) stabilitātes ziņā ir līdzvērtīga parastajiem telefonsakariem, taču tā ir daudz ekonomiskāka.

Kāpēc izvēlēties IP telefoniju?

IP telefonija (VoIP) ir attīstījusies tiktāl, ka ļauj veikt un saņemt zvanus, izmantojot standarta telefonus vai arī funkcijām bagātus IP tālruņus (IP Phone). Šobrīd daudzi uzņēmumi ir izvēlējušies tieši IP telefoniju tās sniegto priekšrocību dēļ.

IP telefonijas (VoIP) izmantošana būtiski samazinās telekomunikāciju izmaksas!

Uzturēšanas izmaksas ir ievērojami zemākas, nekā tradicionālajiem telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējiem. Tas ļauj mums dot daudz zemākas cenas arī jums! Mēs piedāvājam izdevīgus un kvalitatīvus risinājumus – lai izmantotu IP telefonijas iespējas, Jums būs nepieciešams tikai interneta pieslēgums!

IP telefonija (VoIP) padara jūsu tālruņa sistēmu īpaši elastīgu - tā ļauj jums darīt lietas, kas principā nav iespējamas, izmantojot tradicionālās telefonsakarus tehnoloģijas. Piemēram, ja vien jums ir pieejams interneta pieslēgums, Jūs varat lietot IP telefoniju (VoIP), atrodoties komandējumā vai ciemos pie draugiem.
Ieguvumi, izmantojot IP telefoniju (VoIP):

  • iespējams ātri un pārskatāmi iegūt informāciju par visu ienākošo un izejošo zvanu skaitu un ilgumu, kā arī par numuriem, ar ko veiktas sarunas;
  • konferenču zvanu un videokonferenču izmantošana uzņēmuma ikdienas darbībā, kas nozīmē ievērojamu izmaksu ietaupīšanu. Ieviešot konferenču zvanus un videokonferences uzņēmuma ikdienas darbībā, tiek ievērojami ietaupīti finanšu līdzekļi – samazinās nepieciešamība pēc izbraukumiem, tiek ietaupīts laiks un uzlabojas darba kvalitāte;
  • neierobežots telefona numuru skaits;
  • augsta sakaru kvalitāte;
  • īpaši starptautiskie tarifi, kas ir ievērojami izdevīgāki, nekā tradicionālajiem telekomunikāciju operatoriem;
  • iespējams apvienot uzņēmuma telefonu tīklus un filiāles;
  • augsta sakaru drošība pret nesankcionētiem pieslēgumiem.

Kā tas strādā?

SIPNET nodrošina pieslēgumu IP telefonijas (VoIP) serverim, pateicoties kuram jums būs iespēja veikt lētus telefona zvanus visā pasaulē.

Voip adapter

Sarunas tiek veiktas ar telefona aparāta palīdzību vai arī ar austiņu un mikrofona palīdzību. Ja tiek izmantots telefona aparāts, pieslēgšana serverim notiek ar speciāla adaptera palīdzību vai IP telefonu. Šis (VoIP) adapters var būt pieslēgts gan jūsu datoram, gan arī lokālajam tīklam.


Pats galvenais – IP telefonijas (VoIP) izmantošana ļauj taupīt līdz 80% līdzekļu iekšējām un starptautiskām sarunām.